| Aktuality | Spolupráce | Nápověda | Firma | | £ | | | Kr.
   
zaregistrovat    Zapomenuté heslo
Uživatelské jméno: : Heslo :    
PRINTSHOP
STANDARDNÍ TISK
ŠTÍTKY SAMOLEPKY
TISK + OŘEZ
PLOTROVÉ ŘEZÁNÍ
REKLAMNÍ PŘEDMĚTY
PERSONALIZOVANÝ TISK
VZORKY A VZORNÍKY

Aktuality

 


  Popis Poznámky
Stroj Xerox Nuvera 288 Digital Copier/Printer
Barvy: černá
Výkon: do 288 archů/min (144 archů/min při tisku 1/0)
 
Technologie Tonerový laserový tisk  
Média Ofsetový papír o gramáži 56–250 g/m2.
Potahovaný papír o gramáži 90–250 g/m2.
Používáme pouze druhy papíru a gramáže dostupné v kalkulaci.
Maximální formát potisku 320 mm x 470 mm  
Rozlišení a rastry Rozlišení 1200 x 600 dpi, hustota rastru 156 lpi. Standardně tiskneme v rozlišení 600 x 600 dpi.
Vzhled výtisku Vzhled výtisků je stejný jako na černobílé laserové tiskárně. Vysoká kvalita potisku textů (sytá černá barva). Vysoká opakovatelnost ve srovnání s kancelářskými stroji.
Barvy Barvy se automaticky mění na odstíny šedé. Barvy o podobném jasu mohou být na výtiscích špatně rozpoznatelné. Proto doporučujeme návrh připravit již v odstínech šedé.
Na plochých odstínech mohou být znát světlejší místa a nestejnorodost podél šířky strany a pruhy podél délky strany. Proto nedoporučujme navrhovat velké stejnorodé nebo černé plochy.
Kvalita textu Kvalita černého textu je perfektní u písma od 4 bodů vzhůru. Kvůli rastru byste neměli používat malé šedé texty, které budou na výtisku vypadat potrhaně. Raději použijte tlusté písmo s velikostí alespoň 12 bodů.
Kvalita čar Systém Nuvera 120 dokáže tisknout u 100% černé nepřetržité čáry s tloušťkou větší než 0,05 mm. Kvůli rastru byste neměli používat malé šedé čáry, které budou na výtisku vypadat potrhaně, nebo ve výjimečném případě z výtisku zcela zmizí.
Pasování přední a zadní strany výtisku Protože se papír při přechodu strojem krčí, může dojít k nepřesnému spasování přední a zadní strany až o 0,75 mm. Kromě pasování tisku musíte vzít v úvahu i 1 mm tolerance ořezu.
Odolnost vůči působení vody a UV paprsků Tisk je odolný obdobně jako všechny jiné výtisky z černobílé laserové tiskárny. Odolnost závisí na odolnosti média (papíru).
Možnost zušlechtění výtisku Bez možnosti zušlechtění.  
Použití Černobílé vnitřky knih, černobílé letáky, tiskopisy, firemní papír, vstupenky, bloky.  


Používáním těchto internetových stránek souhlasíte s Pravidly spolupráce, Zásadami ochrany osobních údajů i používáním souborů cookies.

Náš portál používá informace uložené pomocí souborů cookie nutné k obsluze internetového obchodu a vytváření statistik.
Použitím těchto stránek beze změny nastavení vašeho prohlížeče se tyto soubory budou ukládat na vašem koncovém zařízení.
Pamatujte, že toto nastavení můžete kdykoli změnit.