| Aktuality | Spolupráce | Nápověda | Firma | | £ | | | Kr.
   
zaregistrovat    Zapomenuté heslo
Uživatelské jméno: : Heslo :    
PRINTSHOP
STANDARDNÍ TISK
ETIKETY, 3D SAMOLEPKY
PLOTROVÉ ŘEZÁNÍ
TISK + OŘEZ
REKLAMNÍ PŘEDMĚTY
VZORKY A VZORNÍKY
 ANTIVIROVÝ BALÍČEK

Fototapety

 
Rozměry
Čistý formát
Větší projekty tiskneme na díly s přesahy 15 mm (tisk z role).
Spad
Návrh připravte bez spadávek.
Poměr projektů
1:1


Grafika
Barevný model
Projekt připravte v modelu CMYK (nevztahuje se na návrhy, ve kterých jsou použity dodatečné barvy); pokud se v projektu vyskytují rastrové obrázky (textury, fotografie), převeďte je také na CMYK.
Kombinace různých barevných prostorů nebo modelů v jednom dokumentu (např. CMYK a RGB) způsobuje špatné zobrazení barev, a tudíž nepodléhá reklamaci.


Uložení do souboru
Formáty souborů
Upřednostňujeme: PDF
Přijímáme také: CDR, TIFF, JPG (nedoporučujeme). 
Upozornění! Z programu InDesign přijímáme pouze postscriptové soubory. Případně můžete napsat v poznámkách k zakázce informaci: „Soubor z InDesign. Prosím převeďte na PS.“
TIF, JPG
Přijímamé také: CDR(ver.9.0)
Poznámky
Pokud projekt chcete dodat v CDR, musíte:
- převést všechny texty na křivky;
- w przypadku skomplikowanych projektów zawierających wiele warstw, nachodzące na siebie grafiki, cienie, przezroczystości itp. należy, na ile jest to możliwe, spłaszczyć do jednego obrazu tła, zachowując w postaci wektorowej jedynie teksty, loga, linie i inne istotne elementy projektu.
- připojit náhled souboru ve formátu JPG o velikosti 200–300 kB, abychom mohli jednoznačně ověřit správnost obdržených podkladů.Dodatečné informace
Jak připravit soubor pro ořez plotrem
Podrobný návod na přípravu projektu pro ořez najdete zde:: Viz zde >>
Poznámky
Pokud v projektu chybí soubor s náhledem, zakázka bude provedena na výlučnou odpovědnost zákazníka a společnost D&D nenese odpovědnost za nesprávnou interpretaci zakázky.

Upozornění!:
Při ořezu tiskovin potištěných na PVC deskách může dojít k odštěpování barvy u hran ořezu. Proto se v grafickém projektu vyhněte přetahování na spad tmavých a sytých barev.


Používáním těchto internetových stránek souhlasíte s Pravidly spolupráce, Zásadami ochrany osobních údajů i používáním souborů cookies.

Náš portál používá informace uložené pomocí souborů cookie nutné k obsluze internetového obchodu a vytváření statistik.
Použitím těchto stránek beze změny nastavení vašeho prohlížeče se tyto soubory budou ukládat na vašem koncovém zařízení.
Pamatujte, že toto nastavení můžete kdykoli změnit.