| Aktuality | Spolupráce | Nápověda | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
zaregistrovat    Zapomenuté heslo
Uživatelské jméno: : Heslo :    
PRINTSHOP
STANDARDNÍ TISK
ETIKETY, 3D SAMOLEPKY
PLOTROVÉ ŘEZÁNÍ
TISK + OŘEZ
REKLAMNÍ PŘEDMĚTY
VZORKY A VZORNÍKY


Aktuality

 

Změna v nabídce štítků

2024-03-21
Zmodernizovali jsme strojní park v oddělení Tisku a Výstřihu samolepicích etiket. Díky této investici můžeme nabídnout rychlejší zpracování objednávek a lepší ceny při větších nákladech. Představujeme nový, zjednodušený kalkulátor, který je k dispozici pro naše zákazníky. Výrazně snižujeme ceny za etikety ve vysokých nákladech. Využijte  Kalkulátor.

Digitální konkurent ofsetu

2023-02-06
Dalším přídavkem do našich řad je RICOH Pro™ C9210, vlajková loď digitální listové tiskárny. Inovativní tisková technologie použitá na této stroji přináší nejlepší rozlišení ve třídě 2400/4800 dpi, což umožňuje získat vysokokvalitní tisky srovnatelné s těmi získanými v ofsetovém tisku. Proto by se ofsetový tisk mohl cítit ohrožený ;-) A to není jediná výhoda našeho RICOHu... RICOH Pro™ C9210 zvládá širokou škálu médií od hladkých po texturované, až do hmotnosti 470 g/m2. Investicí do tohoto energeticky úsporného stroje také doufáme, že minimalizujeme dopad zvýšení cen energie na náklady na tisk.
Printnet Ricoh C9210

Samolepky

2019-12-12

V nabídce štítků a 3D samolepek jsme přidali možnost metalizace v technologii LiquidMetal a horké ražby. Na výběr je pět barev metalizovaných fólií: zlatá, stříbrná, červená, zelená a modrá. Na jednom výtisku lze navrhnout dvě metalické barvy. V nabídce máme také nové materiály: barevné fólie ORACAL a průhlednou fólii. Obzvláště zajímavé je využití efektu LiquidMetal u 3D samolepek, viz obrázek vedle.

Výrobky dostupné v kalkulačních formulářích: Štítky a 3D samolepky a 3D klíčenky

Blíží se sezóna kalendářů.

2018-09-07
Jelikož se naše nabídka kalendářů rok od roku rozrůstá, abychom v ní udělali pořádek, připravili jsme jeden komplexní kalkulační formulář pro x-dílné kalendáře, který Vám umožní snadněji kombinovat různá kalendária, záda a záhlaví. U každého druhu kalendáře si budete moci vybrat libovolné záhlaví v rámci nabízených možností zušlechtění a dodatečně volitelnou zlatou nebo stříbrnou barvu. Doufáme, že díky této různorodosti budete moci přizpůsobit svou vlastní nabídkou potřebám a kapsám Vašich zákazníků.

Jako pobídku, abyste neodkládali objednávku kalendářů na poslední chvíli, nabízíme na x-dílné kalendáře do konce září 10% slevu.

Rozšiřujeme nabídku roletových stojanů

2018-07-20
Naši nabídku roletových stojanů jsme rozšířili o nové výrobky. Kromě dosud dostupných stojanů prodávaných jako roletový stojan Strong nabízíme nově verzi Standard, která je určena především pro stálé expozice, u kterých se stojan nemusí opakovaně skládat a rozkládat, a bude dostupná za mnohem nižší cenu. V nabídce máme také oboustranný roletový stojan, u nějž lze do jedné kazety namontovat 2 plakáty, takže je reklamní obsah vidět z obou stran. Nově nabízíme také stojan typu „pavouk“, který je levnější alternativou pro roletové stojany. Rollup

Vizitky s RAŽBOU jsou prostě fajn... a za bezkonkurenční ceny.

2017-07-23
Wizytówki tłoczoneV kalkulačním formuláři pro vizitky jsme přidali dodatečnou možnost – RAŽBU. Cena a efekt Vás překvapí... kladně.  
Ražbu provádíme u vizitek s rozměry 90 x 50, 85 x 55 a 90 x 55 mm, tištěných na oboustranně natíraném kartónu 350 g/m², zušlechtěných laminací (matnou, lesklou nebo soft-touch). V nabídce máme také vizitky s 3D parciálním lakem a ražbou.

Nový kalkulační formulář pro barevný tisk

2017-06-25
Zpřístupnili jsme Vám nový kalkulační formulář pro barevný tisk – nabízí ještě více funkcí a možností a umožňuje okamžitou kalkulaci i těch nejkomplikovanějších tiskovin.
  • Nový, ještě větší formát potisku pro standardní papír 358 mm x 654 mm
  • Možnost volby doplňkových barev – Liquid Gold a Liquid Silver
  • Nová skupina materiálů – Multi Layer (třívrstvý kartón: bílá – barva – bílá, s možností volby barvy uprostřed z 11 barev)
  • Ořez libovolných tvarů

Nová, bohatá nabídka štítků

2017-01-13
Představujeme Vám nový formulář pro kalkulaci štítků, který v sobě spojuje dosavadní kalkulační formuláře pro gravírované štítky, barevné štítky a vyřezávání znaků a písmen. Už nyní můžete na jednom místě snadno a rychle provést kalkulaci štítků podle Vámi požadovaných parametrů.  

V nabídce štítků jsme zpřístupnili přes 80 materiálů (ve 13 skupinách). Široká paleta materiálů všech druhů, barev a tlouštěk je dokonalým výchozím bodem pro vytvoření kompletní vizuální identity firmy a veškerých aplikací praktického rázu. 


Zobrazit archivní informace


Používáním těchto internetových stránek souhlasíte s Pravidly spolupráce, Zásadami ochrany osobních údajů i používáním souborů cookies.

Náš portál používá informace uložené pomocí souborů cookie nutné k obsluze internetového obchodu a vytváření statistik.
Použitím těchto stránek beze změny nastavení vašeho prohlížeče se tyto soubory budou ukládat na vašem koncovém zařízení.
Pamatujte, že toto nastavení můžete kdykoli změnit.