| Aktuality | Spolupráce | Nápověda | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
zaregistrovat    Zapomenuté heslo
Uživatelské jméno: : Heslo :    
PRINTSHOP
STANDARDNÍ TISK
ETIKETY, 3D SAMOLEPKY
PLOTROVÉ ŘEZÁNÍ
TISK + OŘEZ
REKLAMNÍ PŘEDMĚTY
VZORKY A VZORNÍKY

Razítka ruční a samobarvicí

 
Specifikace výrobku
Popis výrobkuSamobarvicí razítka značky COLOP jsou nejznámějšími a nejoblíbenějšími samobarvicími razítky. Vyznačují se dokonalou konstrukcí a nejvyšší kvalitou provedení. V naši nabídce máme tři druhy obdélníkových razítek: Printer Line Standard s krytkou, Printer Compact Line s krytkou a Printer Compact Line s průhledným krytem bez krytky. Všechny modely jsou vybaveny náhradním polštářkem, který lze jednoduše vyměnit, zajištujícím čitelný a výrazný odraz razítka. Razítka jsou k dostání s držáky různých barev a jsou vybaveny polštářky s inkoustem v mnoha barvách.

Podrobný popis a obrázky všech výrobků si můžete prohlédnout v katalogu výrobce::
Katalog Colop


NOVINKA!  Revoluční razítko IQ značky COLOP 

Perfektní firemní razítko poskytující dostatek místa pro komplexní údaje, texty a logotyp. Sestává z průhledného krytu, který usnadňuje přesné umístění razítka.  Text razítka chrání lehce snímatelná krytka, takže nedojde k jeho zašpinění např. v tašce nebo složce. Razítko je zabezpečeno proti posunování na papíře, takže zaručuje čitelnost bez dvojitého otisku. Díky použití vysoce kvalitních materiálů je takřka bezporuchové. Při otisku textu vydává příjemný, velmi tichý zvuk. Toto razítko je dostupné v mnoha různých barvách, a dokonce s vlastní grafikou na individuální objednávku. Je to jediné razítko na trhu, jehož držák můžete personalizovat svým logem, QR kódem nebo jinou, libovolnou grafikou.

Podívejte se na prezentaci na YouTube

Indexové štítkyDržáky samobarvicího razítka řady Printer IQ jsou dostupné ve 2 barvách (bílá a černá), ale ke každému razítku připojujeme vyměnitelné indexové štítky ve 4 barevných provedeních.
  • Bílý držák – štítky: černý, červený, bílý a žlutý.
  • Černý držák – štítky: černý, červený, modrý a zelený.
Navíc si můžete vytvořit vlastní štítek jakékoli barvy a s libovolnou grafikou.

Stáhnout soubor:
Šablona štítku na razítko Printer 20  
Šablona štítku na razítko Printer 30  
Šablona štítku na razítko Printer 40  
Štočky do razítekŠtoček do razítka s tloušťkou 2 mm, vhodný pro razítka COLOP, vyrobený laserovým gravírováním. Laserová technologie zajišťuje preciznost nedosažitelnou tradičními metodami vytváření štočků.
Poznámky- V ceně razítka je zahrnuta krytka, pokud je jí razítko vybaveno. Krytkami nejsou vybavena razítka řady Printer Line Standard a Printer Compact Line s rozměry 50 a 60 a Printer Compact Line s průhledným krytem.

- Díky průhlednému krytu se u modelů Printer Compact Line a Printe IQ výrazně usnadňuje přesné umístění razítka.

- Lze si individuálně objednat razítka z katalogu Colop, která nejsou v naší standardní nabídce. V takovém případě však musíte počítat s delším termínem realizace.
- V případě velkých, tmavých ploch se mohou vyskytnout problémy s konzistencí otisku.
Používáním těchto internetových stránek souhlasíte s Pravidly spolupráce, Zásadami ochrany osobních údajů i používáním souborů cookies.

Náš portál používá informace uložené pomocí souborů cookie nutné k obsluze internetového obchodu a vytváření statistik.
Použitím těchto stránek beze změny nastavení vašeho prohlížeče se tyto soubory budou ukládat na vašem koncovém zařízení.
Pamatujte, že toto nastavení můžete kdykoli změnit.