| Aktuality | Spolupráce | Nápověda | Firma | Kontakt | | £ | | | Kr.
   
zaregistrovat    Zapomenuté heslo
Uživatelské jméno: : Heslo :    
PRINTSHOP
STANDARDNÍ TISK
ETIKETY, 3D SAMOLEPKY
PLOTROVÉ ŘEZÁNÍ
REKLAMNÍ PŘEDMĚTY
TISK + OŘEZ
VZORKY A VZORNÍKY


Aktuality

 

Změna v nabídce štítků

2024-03-21
Zmodernizovali jsme strojní park v oddělení Tisku a Výstřihu samolepicích etiket. Díky této investici můžeme nabídnout rychlejší zpracování objednávek a lepší ceny při větších nákladech. Představujeme nový, zjednodušený kalkulátor, který je k dispozici pro naše zákazníky. Výrazně snižujeme ceny za etikety ve vysokých nákladech. Využijte  Kalkulátor.

Digitální konkurent ofsetu

2023-02-06
Dalším přídavkem do našich řad je RICOH Pro™ C9210, vlajková loď digitální listové tiskárny. Inovativní tisková technologie použitá na této stroji přináší nejlepší rozlišení ve třídě 2400/4800 dpi, což umožňuje získat vysokokvalitní tisky srovnatelné s těmi získanými v ofsetovém tisku. Proto by se ofsetový tisk mohl cítit ohrožený ;-) A to není jediná výhoda našeho RICOHu... RICOH Pro™ C9210 zvládá širokou škálu médií od hladkých po texturované, až do hmotnosti 470 g/m2. Investicí do tohoto energeticky úsporného stroje také doufáme, že minimalizujeme dopad zvýšení cen energie na náklady na tisk.
Printnet Ricoh C9210

 

2022-12-23
Všem našim zákazníkům přejeme šťastné a klidné prožití vánočních svátků
a mnoho zdraví v novém roce.

Vedení a tým D&D

Samolepky

2019-12-12

V nabídce štítků a 3D samolepek jsme přidali možnost metalizace v technologii LiquidMetal a horké ražby. Na výběr je pět barev metalizovaných fólií: zlatá, stříbrná, červená, zelená a modrá. Na jednom výtisku lze navrhnout dvě metalické barvy. V nabídce máme také nové materiály: barevné fólie ORACAL a průhlednou fólii. Obzvláště zajímavé je využití efektu LiquidMetal u 3D samolepek, viz obrázek vedle.

Výrobky dostupné v kalkulačních formulářích: Štítky a 3D samolepky a 3D klíčenky

Blíží se sezóna kalendářů.

2018-09-07
Jelikož se naše nabídka kalendářů rok od roku rozrůstá, abychom v ní udělali pořádek, připravili jsme jeden komplexní kalkulační formulář pro x-dílné kalendáře, který Vám umožní snadněji kombinovat různá kalendária, záda a záhlaví. U každého druhu kalendáře si budete moci vybrat libovolné záhlaví v rámci nabízených možností zušlechtění a dodatečně volitelnou zlatou nebo stříbrnou barvu. Doufáme, že díky této různorodosti budete moci přizpůsobit svou vlastní nabídkou potřebám a kapsám Vašich zákazníků.

Jako pobídku, abyste neodkládali objednávku kalendářů na poslední chvíli, nabízíme na x-dílné kalendáře do konce září 10% slevu.

Rozšiřujeme nabídku roletových stojanů

2018-07-20
Naši nabídku roletových stojanů jsme rozšířili o nové výrobky. Kromě dosud dostupných stojanů prodávaných jako roletový stojan Strong nabízíme nově verzi Standard, která je určena především pro stálé expozice, u kterých se stojan nemusí opakovaně skládat a rozkládat, a bude dostupná za mnohem nižší cenu. V nabídce máme také oboustranný roletový stojan, u nějž lze do jedné kazety namontovat 2 plakáty, takže je reklamní obsah vidět z obou stran. Nově nabízíme také stojan typu „pavouk“, který je levnější alternativou pro roletové stojany. Rollup

Vizitky s RAŽBOU jsou prostě fajn... a za bezkonkurenční ceny.

2017-07-23
Wizytówki tłoczoneV kalkulačním formuláři pro vizitky jsme přidali dodatečnou možnost – RAŽBU. Cena a efekt Vás překvapí... kladně.  
Ražbu provádíme u vizitek s rozměry 90 x 50, 85 x 55 a 90 x 55 mm, tištěných na oboustranně natíraném kartónu 350 g/m², zušlechtěných laminací (matnou, lesklou nebo soft-touch). V nabídce máme také vizitky s 3D parciálním lakem a ražbou.

Nový kalkulační formulář pro barevný tisk

2017-06-25
Zpřístupnili jsme Vám nový kalkulační formulář pro barevný tisk – nabízí ještě více funkcí a možností a umožňuje okamžitou kalkulaci i těch nejkomplikovanějších tiskovin.
 • Nový, ještě větší formát potisku pro standardní papír 358 mm x 654 mm
 • Možnost volby doplňkových barev – Liquid Gold a Liquid Silver
 • Nová skupina materiálů – Multi Layer (třívrstvý kartón: bílá – barva – bílá, s možností volby barvy uprostřed z 11 barev)
 • Ořez libovolných tvarů

Nová, bohatá nabídka štítků

2017-01-13
Představujeme Vám nový formulář pro kalkulaci štítků, který v sobě spojuje dosavadní kalkulační formuláře pro gravírované štítky, barevné štítky a vyřezávání znaků a písmen. Už nyní můžete na jednom místě snadno a rychle provést kalkulaci štítků podle Vámi požadovaných parametrů.  

V nabídce štítků jsme zpřístupnili přes 80 materiálů (ve 13 skupinách). Široká paleta materiálů všech druhů, barev a tlouštěk je dokonalým výchozím bodem pro vytvoření kompletní vizuální identity firmy a veškerých aplikací praktického rázu. 

Naše nejnovější investice – UV plotr Mimaki UJF-7151 plus.

2016-06-05
Díky této investici můžeme nabídnout:
 • nejvyšší možnou kvalitu UV výtisků;
 • bílý 3D potisk;
 • parciální lak na UV potiscích.
Tato investice nám umožnila rozšířit nabídku o:
 • vizitky na kartónu barveném ve hmotě 330 g/m² s bílým 3D potiskem – vysoká kvalita v expresním termínu – 1 pracovní den;
 • vizitky Multilayer 1 000 g/m² – vizitky na kartónu barveném ve hmotě s bílým vnitřkem (barva – bílá – barva) a s bílým 3D potiskem;
 • plastové karty tištěné na umělé hmotě HIBS s tloušťkou 0,75 mm. Potisk 4/0 nebo 4/4 CMYK s parciálním UV lakem 1/0.

Jen u nás obdržíte snadno a rychle kalkulaci i těch nejkomplikovanějších tiskovin.

2016-04-19
Máme nový kalkulační formulář pro barevný tisk s řadou nových prvků:
 • 81 tiskových médií (22 nových);
 • možnost ořezu a bigování libovolných tvarů. Možnost vybrat wobler k výtiskům;
 • dodatečné barvy: zlatá, stříbrná;
 • široká škála možností zušlechtění výtisků, včetně novinky – laminátu Soft-Touch anebo laminátu Soft-Touch společně s 3D parciálním lakem;
 • možnost expresního tisku na obálkách. Možnost personalizace karet;
 • mnoho možností dokončujícího zpracování: zaoblení rohů, personalizace, děrování, lepení bloků, perforace, lištování atd.

Nové výrobky – vizitky na kartonu barveném ve hmotě se zlatým nebo stříbrným potiskem.

2016-01-03
V nabídce máme čtyři varianty kartónu: burgundskou, mocca (hnědou), modrou s výjimečně sametovou strukturou a matnou černou, s gramáží 330 g/m2.
Na kartónu barveném ve hmotě provádíme potisk pouze stříbrnou, nebo pouze zlatou barvou.

Vláknový laser Lotus Meta C4 30W

2014-06-23
Rádi bychom Vám představili naší nejnovější investici – vláknový laser Lotus Meta C4 30W. Laserový systém Lotus nabízí nevšedně inovativní, spolehlivá a precizní řešení v oblasti popisování.

Tento systém nám umožní rozšířit naší dosavadní nabídku služeb v oblasti gravírování o popisování na kovech, plexiskle a hliníku. Díky této investici budeme moci postupně rozšiřovat nabídku značených předmětů.
V červnu 2014 jsme zpřístupnili široký sortiment úložišť USB. Zavedli jsme 12 nových modelů flešek v rozličných barevných provedeních s různými kapacitami – 8 GB až 64 GB. Více než polovina modelů v naši nabídce je popisována pomocí monochromatické laserové technologie. Už nyní pracujeme nad dalším rozšířením nabídky reklamních předmětů.

Průmyslový deskový plotr KIMLA–1326 

2014-03-09
Uvedli jsme do provozu nový stroj – průmyslový deskový plotr KIMLA–1326, který je určen k CNC zpracování materiálů skrze frézování a ořez. Nejvyšší technologie, bezkonkurenční spolehlivost a nevšední inovativnost tohoto stroje umožňují vysoce precizní ořez a frézování umělých hmot, pěnových materiálů, masivního dřeva a překližky, tvrdých materiálů, plexiskla, barevných kovů, sendvičových desek (DiBond) atd.

Díky spojení frézování a UV tisku jsme mohli rozšířit naši nabídku v oblasti reklamy a grafické komunikace o profesionální služby v oblasti cedulí, grafických znaků, tabulek a informačních tabulí, štítků na dveře, značení budov, obchodních stánků a mnoha jiných použití.
Nová investice je také skvělým doplněním nabídky Kongsberg. Díky ní můžete objednávat libovolné tvary nejen u papírových/kartonových výtisků, ale také u veškerých pevných materiálů do tloušťky 20 mm s rozměry 200/200 mm až 1250/2480 mm. Naši nabídku jsme rozšířili o asi 30 nových pevných médií různých barev, které lze po potištění ořezávat. Kromě toho máte k dispozici také možnost ořezu libovolných tvarů na nepotištěných materiálech při použití technologie CNC frézování nebo ořezu a/nebo výseku nožem.

Kongsberg i-XE10 Auto

2012-11-04
KongsbergKoupili jsme řezací plotr nejnovější generace Kongsberg i-XE10 Auto.

Jedná se o premiérovou instalaci v Polsku a my jsme prvním kupcem. Díky této investici můžeme zavést na našem trhu unikátní nabídku „Tisku a ořezu“, která nám umožní realizovat kompozice vyžadující krom samotného tisku také ořez a/nebo bigování libovolných tvarů. Zavedli jsme širokou nabídku médií, díky nimž, a také možnostem našeho plotru, budete moci začít rentabilně podnikat s reklamními stojany, obaly, tvarovými vizitkami, kartami, pozvánkami, reklamními poutači/woblery a mnoha jinými výrobky, jejichž tvar a forma závisí pouze na Vaší nápaditosti a kreativitě.

Plotr Kongsberg i-XE10 Auto je třída sama v sobě.  Je nejrychlejší na světě v kategorii deskových plotrů. Jeho funkčnost a řezací přesnost splňují veškerá očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Nová investice

2008-06-10
Do strojového parku společnosti D&D sp. z o.o. přibyla nová ofsetová tiskárna – Heidelberg Speedmaster SM52, která tiskne v inovační technologii ANICOLOR. Zvýšení rychlosti tisku a současné snížení provozních nákladů nám dovolí snížit ceny a zkrátit některé termíny ofsetového tisku.

S potěšením rovněž informujeme, že obnovujeme výrobu obálek s ofsetovým potiskem, které budou nyní potiskovány doposud používaným strojem Presstek 34DI.


Zakoupili jsme nový stroj Mimaki UJF-706, který umožňuje tisk s vysokým rozlišením a vytvrzováním UV paprsky na libovolných plochých površích. Díky této investici budeme schopni rozšířit naší nabídku o Vámi očekávané reklamní předměty a tisk reklamních štítků.

Výměna stroje pro černobílý tisk

2008-01-21
Dosavadní stroj pro černobílý tisk Xerox Nuvera 120 jsme nahradili strojem Xerox Nuvera 288. Je to nejrychlejší digitální archový stroj pro černobílý tisk na světě. Pracuje s rychlostí 288 stran A4/min. Stroj je vybaven prokládacím zařízením, které umožňuje zcela automatické přidávání barevných listů anebo překládání papíry a kartóny o různé gramáži v černobílých publikacích. Doufáme, že díky této investici bude naše tiskárna schopna maximálně splnit očekávání naších zákazníků.

Novinka!!! Arizona 250

2007-08-09
Instalovali jsme první UV plotr Arizona 250 v Polsku. Díky tomu budou zákazníci naší tiskárny schopni rozšířit svou nabídku o řadu nových služeb, umožňujících zvýšení zisků v oblasti reklamní grafiky, malonákladových obalů a stojanů.

Tisk se provádí v nové technologii Oce VariaDot, která využívá inkoust vytvrzovaný UV paprsky a variabilní velikost inkoustové kapky. Nyní u nás můžete tisknout velký formát s téměř fotografickou kvalitou. Lze např. vytisknout barevnou mapu s čitelným textem velkým 6 bodů na pevné desce o rozměrech 1,25 x 2,5 m a tloušťce do 48 mm. Výtisky z nové Arizony 250 vypadají mnohem lépe než výtisky z tradičních 6barvových velkoformátových tiskárena zároveň jsou levnější (10 až 40 %) a odolnější vůči působení UV záření a vlhkosti. Arizona 250 dokáže tisknout prakticky na každém materiálu: nábytkových deskách, sádrokartonových deskách, kachličkách, dřevu, skle, zarámovaném plátně, médiích s fakturovaným povrchem a jiných materiálech, jež si žádají vaší zákazníci. V takovém případě je nutné individuálně dohodnout termín realizace zakázky v oddělení zákaznických služeb velkoformátové tiskárny.

land Presstek 34DI

2006-10-06

We bought new Presstek 34DI printer. This offset printer uses fourth generation of Direct Imaging technology to print in unprecedented quality and precision with 300lpi screen ruling. Presstek 34DI replaced in our machine park first DI generation Heidelberg QuickMaster 46-4 DI printer.

New cutter (three-side trimmer)

2006-07-01

Horizon HT 30 is a one knife three-side trimmer for books on demand. It features automated setups with touch screen control. Books prepared for trimming are transported automatically to the trimming section, then trimmed and delivered to the stacker. After trimming whole pile from in-feed table, HT 30 stops automatically and waits for next operation. Up to 40 job setups can be stored into memory for easy job recall.

New perfect binder

2006-07-01
Horizon BQ 270 is automated single clamp perfect binder for binding with hot melt glue. It is stocked with milling and roughening mechanism, side gluing rollers and smoke extractor. Can be supplied with side stacker for the finished books and scanner to measure stock thickness. Up to 20 different complete jobs can be programmed into memory for instant job recall. Suitable for CIP 3 or CIP 4 communication system.

New cutting plotter

2006-03-19
Mimaki

We launched new Mimaki 1218TD cutting plotter, with 1200mm x 1800mm working area. It is designed for cutting large format prints as well as production of boxes, stand ups and displays.

New large fromat printer SEIKO ColorPainter CS 6100

2006-02-13
seiko
Thanks to larger print format (up to 2500mm) and printing speed of SEIKO ColorPainter CS 6100 we may offer you even better prices than until now. Bigger machine park means also increase of reliability and punctuality of our services.

New Ricoh Pro C9210 machine - first in Poland

2005-06-10
To our machine park we bought Ricoh Pro C9210, the latest colour digital production printer in the world. It prints not only in quality as good as offset printers, but allows also for printing customization, personalization, mixing stocks within a run and many more. 
Ricoh iGen was bought with support of the EU funds.

Our printing house join the global Ricoh Premier Partners Community

2003-06-24
D&D Ltd. as a first printing company in Poland joined the global Ricoh Premier Partners Community programme. 
Main goal of this programme is to support pritning and publishing companies with understanding, using and taking advantage of the New Business of Printing solutions. Companies that belong to Premier Partners Community have exclusive access via www.ppcommunity.com to latest solutions achievable due to development of Internet and digital technology. Each year representatives of member companies meet on the European congress to exchange information and their vast experience. Fourth Eureopan Congress of Premier Partners took place in April 2003 in France.


Zobrazit aktuální informace


Používáním těchto internetových stránek souhlasíte s Pravidly spolupráce, Zásadami ochrany osobních údajů i používáním souborů cookies.

Náš portál používá informace uložené pomocí souborů cookie nutné k obsluze internetového obchodu a vytváření statistik.
Použitím těchto stránek beze změny nastavení vašeho prohlížeče se tyto soubory budou ukládat na vašem koncovém zařízení.
Pamatujte, že toto nastavení můžete kdykoli změnit.